آیا شما آماده 14 روز Ravishing Red هستید؟ در حالی که ما به کاوش قرمز سرخ می پردازیم ، در ارتباط باشید؟ رژ لب ، لب و لب و براقیت روزانه در راه ما؟ ولنتاین

این گیلاس براق؟ بی پرده تر از حجاب قرمز مایل به زرد ایجاد می کند - حتی ملایم تر از Deep Cherry Neutrogena ، و می دانید ، به همین دلیل من آن را دوست دارم. رسوایی NARS (21 دلار) براق ، بی نظیر ، شیرین و بی گناه است.

nars رسوایی swatch

آه . آن را به سالهای مدرسه راهنمایی ام باز می گرداند ، وقتی براق های ظریف غلتکی همه عصبانیت داشتند ، و لب هر دختر پس از لمس پس از ناهار به این شکل بود.

از جمله مواردی که عاشق آن هستم: اینکه هنوز می توانم لک های لب هایم را وقتی روشن کردم ببینم.

براق رسوایی نارس

شرافت ممکن است رسوایی را بیشتر براق کننده لایه برداری برای خانمها و جنسهایی که رنگهای پررنگ و پررنگ لب را ترجیح می دهند ، اما من به تنهایی این را دوست دارم ، به خصوص وقتی که فقط با ریمل مژه و ابرو ، کمی پنهان کننده و نان کثیف پوشیده شود.

آیا شما آماده 14 روز Ravishing Red هستید؟ در حالی که ما به کاوش قرمز سرخ می پردازیم ، در ارتباط باشید؟ رژ لب ، لب و لب و براقیت روزانه در راه ما؟ ولنتاین

بله می دانم . بعضی روزها شما فقط مثل یک موتور آتش احساس می کنید؟ قرمز روی لبهای شما قرمز رنگی کاملاً جسورانه و بدون سؤال که دور آن پشم نمی زند - قرمز رنگی که قرمز بژ یا قرمز مایل به قرمز نیست. مرجان یا قهوه ای نیست. این واقعاً واقعاً قرمز است.

Liquid Lipquour مات یکپارچهسازی با سیستمعامل MAC Fashion Legacy (21 دلار و یکی از 28 سایه) آن نوع قرمز است.

میراث مد mac

میراث مد mac

مایع Retro Matte Liquid Lipcolours از قوام موس-y برخوردار است و از بسیاری از رژ لب های مایع ضخیم تر است. آنها همچنین برای روزهای طولانی کار ، مهمانی های بعد از کار ، عروسی ها ، مراسم اعتراضات و سایر رویدادهای بزرگ عالی هستند زیرا دیگر لازم نیست هر 15 دقیقه یکبار آنها را روتوش کنید. در اصل ، آنها دوام زیادی دارند (این یکی از قدرت های رژ لب مایع است) و شما می توانید آنها را بدون مداد لب بمالید.

Fashion Legacy یکی از قرمزهای "بیرون من" است زیرا روشن و مات و جشن است و ؟؟ سرگرم کننده و با هر چیزی خوب پیش می رود ، به خصوص با آستین بالدار سیاه و مژه های بلند (از جمله جعلیات ، اگر می توانید بدون چشم زدن به چشم آنها را ببندید . که من تنها یکی از آنها را انجام دادم ، OMG!).

به هر حال ، اگر روحیه ای برای داشته باشید ، در زیر یک کت براق و براق روشن نیز افسانه به نظر می رسد

قیمت ست کامل لوازم آرایشی ، ,لب ,قرمز ,براق ,های ,رسوایی ,رژ لب ,لب و ,یکی از ,آنها را ,و لبمنبع

14 روز Ravishing Red! - روز نهم: لب براق ، خالص آلبالو با رسوایی NARS

14 روز Ravishing Red! - روز 10: رژ لب تمشک آجری با رنگ نیش 082 و بوسه فرانسوی Caudalie در اعتیاد

3 چیزهایی که باید درباره مخفیگاه وزنه برداری استودیوی جدید MAC بدانید

مزایای BADgal BANG! حجم دهنده ریمل

14 روز Ravishing Red! - روز دوازدهم: لبهای قرمز مایل به آبی با رنگ نیش 078 و Caudalie Innocence

3 چیزهایی که باید درباره MAC جدید بدانید Jeremy Scott Cheek X3: Acoustica Palette

MAC Jeremy Scott Eyeshadow X 29 Lo-Fi Palette: 3 راه Jazzy برای کار با آن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

موزیک جدید||عاشقانه چگونه محیط شاد تری در مدرسه ایجاد کنیم دنیافلز عشق طراحی سایت ارزان و سئو شده کنکور ، دانلود سوالات کنکور سردار دلها تضمین بار ↔09192717636↔ مرجع تخصصی فناوری و رایانه ایران اجناس فوق العاده