آیا شما آماده 14 روز Ravishing Red هستید؟ در حالی که ما به کاوش قرمز سرخ می پردازیم ، در ارتباط باشید؟ رژ لب ، لب و لب و براقیت روزانه در راه ما؟ ولنتاین

Namaste . شما می خواهید یوگا لب قرمز انجام دهید؟ - به دلیل وجود دارد SOOO راه های بسیاری برای کار لب قرمز با استفاده از فقط یک مومیایی کردن لب رنگی و خط لب قرمز است. آنها دو مورد منعطف ترین چیزهایی هستند که می توانید در کیف آرایش خود داشته باشید.

مانند گذشته ، هفته گذشته من یک رنگ موی قرمز لب با علت مومی Caudalie / Bite Beauty انجام دادم و امروز از دو محصول دیگر Bite و Caudalie در سایه های مختلف استفاده کردم - دلار Bite Beauty Lip Liner در 078 و دلار Caudalie French Kiss Lip مومیایی در معصومیت - برای یک رسمی رسمی در روز سه شنبه ، لب قرمز مایل به آبی مایل به قرمز (برای سفر به CVS شگفت زده شد).

همانند لکه لب ، ابتدا آستر را انجام دادم ، سپس با یک لایه از مومیایی در بالا دنبال کردم ، اما به جای پخش آستر برای نرم کردن آن ، این بار ابتدا لبهایم را با رنگ قرمز مایل به قرمز 078 قبل از پر کردن کامل لاین کردم. آنها را با همان مداد برای یک لب مات کامل مات. سپس ، من به راحتی گل مرموز صورتی Caudalie Innocence را در مرکز لبهای خود آویزان کردم تا لبه را از مات برداشته و درخشش خاصی به آن اضافه کنم.

نیش زیبایی 078 لب لب

نیش زیبایی 078 swatch

اگر همیشه سعی در جلوگیری از مهاجرت لبهای قرمز و لبهای قرمز از لبهای طبیعی خود دارید ، این یک روش خوب برای درخشش آن بدون نیاز به مقابله با لبهای شما به بیرون است. لبه لب در اطراف لبه ها باعث می شود که رنگ در جای خود قفل شده باشد ، و به دلیل اینکه فقط در مرکز لب خود موهای زائد لب دارید ، لازم نیست که در خارج از خط لب خود مقابله کنید.

قیمت ست کامل لوازم آرایشی لب ,، ,قرمز ,یک ,لبهای ,caudalie ,مایل به ,لب قرمز ,لبهای قرمز ,قرمز مایل ,به قرمزمنبع

14 روز Ravishing Red! - روز نهم: لب براق ، خالص آلبالو با رسوایی NARS

14 روز Ravishing Red! - روز 10: رژ لب تمشک آجری با رنگ نیش 082 و بوسه فرانسوی Caudalie در اعتیاد

3 چیزهایی که باید درباره مخفیگاه وزنه برداری استودیوی جدید MAC بدانید

مزایای BADgal BANG! حجم دهنده ریمل

14 روز Ravishing Red! - روز دوازدهم: لبهای قرمز مایل به آبی با رنگ نیش 078 و Caudalie Innocence

3 چیزهایی که باید درباره MAC جدید بدانید Jeremy Scott Cheek X3: Acoustica Palette

MAC Jeremy Scott Eyeshadow X 29 Lo-Fi Palette: 3 راه Jazzy برای کار با آن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پنتاکس تخفیف دونی کالای ارزان فست فود بیگم تورکمن دیلی حجاب عفاف الزهرا mahsan weblog autobararj فروش انواع ماشین خارجی پرده بازار