آیا شما آماده 14 روز Ravishing Red هستید؟ در حالی که ما به کاوش قرمز سرخ می پردازیم ، در ارتباط باشید؟ رژ لب ، لب و لب و براقیت روزانه در راه ما؟ ولنتاین

امیدوارم که شما یک فرد fab یکشنبه Funday ، دختر (و بچه ها) داشته باشد. امروز مجبور شدم یک دسته از "کارهای مادر" را اجرا کنم ، مثل اینکه مجبور شدم پوشک مخصوص Coywolf را بگیرم ، یک کیسه 28 پوندی از بستر بچه گربه را برای حضرتعالیش ، آقا زبانه ها برداشتم ، یک بالش پرتاب کردم که از HomeGoods گرفتم. خیلی سفید ، که این سوال را ایجاد می کند - چرا من در وهله اول حتی یک بالش سفید خریداری کردم؟ من با حیوانات کوچک زندگی می کنم

اما من گول می زنم .

به هر حال زندگی خراب می شود ، به همین دلیل امروز در بخش لب قرمز عصبانی نشدم. من یک لکه قرمز آجری پوشیدم ، اما به جای استفاده و لکه زدن ، ابتدا لبهایم را با یک آستر قرمز خامه ای آویز ، Bite Beauty Lip Pencil در 082 ( دلار) درآوردم و با انگشت خود خط را آمیختم تا رنگ را در سراسر من پخش کند. لبها را با لایه ای از تمشک قرمز Caudalie French Kiss Lip Balm Balm در اعتیاد ( دلار) در صدر قرار داد .

نی نی زیبایی 082 مداد لب لب k swatch side

نیش چشم 082 نزدیک مداد لب

نی نی زیبایی 082 مداد لب جلو k

این یک بوسه گاه به گاه و ساده لباس زرشکی برای یک روز واقعی و سرد است.

آیا شما آماده 14 روز Ravishing Red هستید؟ در حالی که ما به کاوش قرمز سرخ می پردازیم ، در ارتباط باشید؟ رژ لب ، لب و لب و براقیت روزانه در راه ما؟ ولنتاین

تام فورد Black Dahlia رژلب بسیار قدرتمند ، عمیق ، تاریک ، روحیه ای است و شاید کمی خطرناک باشد . و کمی بی معنی ، LOL! مانند این ، بستگی به این دارد که باد چگونه می تواند شما را ببوسد یا شما را به خرد کند.

LOL!

در اصل ، این بازی نمی شود. احساس می کنم وقتی لباسم را می پوشم یکی از دختران هنر و صنعت است و ما در اطراف آتش سوزی در جنگل نشسته ایم و شعله های آتش را با جادوگران رقص می کنیم .

Tom ford رژ لب سیاه dahlia-

tom ford swatch رژ لب سیاه dahlia

این ترکیب سایه بان که من آن را پوشیده ام اینجا عجیب و غریب است ، اما من فکر کردم رنگ شراب آستر بنفش روشن بهتر را تکمیل می کند .

اوه ، خوب! من روحیه داشتم که چیز دیگری را امتحان کنم.

دفعه بعد که این را می پوشم ، قصد دارم آن را با استفاده از دسته کوچک موسیقی جاز معمول خود بپوشم - سایه دودی خنک خاکستری با لاین مشکی اصلی.

قیمت ست کامل لوازم آرایشی ، ,لب ,یک ,قرمز ,رژ ,روز ,رژ لب ,لب و ,را با ,ravishing red ,روز ravishingمنبع

14 روز Ravishing Red! - روز نهم: لب براق ، خالص آلبالو با رسوایی NARS

14 روز Ravishing Red! - روز 10: رژ لب تمشک آجری با رنگ نیش 082 و بوسه فرانسوی Caudalie در اعتیاد

3 چیزهایی که باید درباره مخفیگاه وزنه برداری استودیوی جدید MAC بدانید

مزایای BADgal BANG! حجم دهنده ریمل

14 روز Ravishing Red! - روز دوازدهم: لبهای قرمز مایل به آبی با رنگ نیش 078 و Caudalie Innocence

3 چیزهایی که باید درباره MAC جدید بدانید Jeremy Scott Cheek X3: Acoustica Palette

MAC Jeremy Scott Eyeshadow X 29 Lo-Fi Palette: 3 راه Jazzy برای کار با آن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

louisexvkvfjba Web ساخت فیلتر شنی استخر بهترین درمان برای بیماریهای نشیمنگاه دانلود فایل تخفیف سامان جلیلی خرید و فروش قطعات بیل مکانیکی هپکو الان بخر تحویل بگیر لایسنس نود 32 | یوزرنیم و پسورد نود 32 | آپدیت نود 32 | آفلاین و آنلاین آسمان