24 دلار مزیت BADgal Bang!
اگر می توانستم به مریخ بروم ، اما فقط می توانم یک لوله ریمل مژه و ابرو را با خود بیاورم . LOL! این یک تغییر در موضوع "جزیره متروک" است.

به هر حال ، آیا من مزایای جدید BADgal BANG را می آورم! حجم دهنده ریمل ؟

هوم . شاید؟ شاید برای طنز شاعرانه ، زیرا طبق گفته Benefit ، BADgal BANG! فناوری عصر فضا را شامل می شود ، بنابراین چنین است . Benefit می گوید که آنها از ذرات سبک وزن هوا که برای اولین بار توسط صنعت فضایی ساخته شده بودند ، استفاده کردند تا ضربه شلاق را به ارتفاعاتی که از نقص جاذبه بالا می رود ، بردارند.

"BADgal BANG! 36 ساعت * ریمل پر حجم و حجیم کامل بدون ایجاد فشار مژه ها ، حجم انبوه ایجاد می کند. فرمول ضد آب گرانش شامل ذرات هوازی ، یکی از سبکترین مواد شناخته شده ، ناشی از فناوری فضا است. این لایه های تند و پودر ریمل مشکی شدید به راحتی برای تأثیر بزرگتر و بزرگتر. این سفارشی بزرگ Slimpact است! برس برس ساده شده تا به ریشه به نوک ، گوشه به گوشه ، بالا و پایین ضربه شلاق برای حجم بزرگ با دسترسی 360 درجه برسید! "

- benefitcosmetics.com

شلاقهای من قطعاً هنگام پوشیدن آن بلند می شود . اما به طور جدی ، تقریباً به اندازه کافی بلند نشده است. در حقیقت ، فرمول یک حلقه شلاق را کمی آرام می کند و انتهای شلاق های من را به جای اینکه چسبیده به سمت خود بماند (برگ دوم را ترجیح می دهم زیرا فکر می کنم فکر می کنم شلاق های من از این راه فربه تر به نظر می رسند).

بهره مندی از closeup banggal badgal
دو کت تازه روی مژه های بالا و پایین من
نه این که من از نحوه نگاه کردن مژه ها هنگام استفاده از این ریمل متنفرم. من دوست دارم که چقدر طولانی تر و ضخیم تر به نظر برسند ، و مانند آنکه در لاک فرو رفته اند ، به آرامی براق را دوست دارم. ظاهری شبیه به زرق و برق دار NARS Audacious ، نگه داشتن حلقه بسته و حجم کمی کمتر دارد.

به طور متوسط ​​به شلاق می خورم ، می خواهم چند مرحله بالاتر از سطح طبیعی ، اما چند قدم زیر گلم را نگاه کنید به کلیت شلاق ها - بنابراین جایی درست در وسط برای طول ، حجم و بلند کردن - و من نیز آن BADgal BANG را دوست دارم! پوسته پوسته یا لک نمی شود. پاک کردن آن نیز آسان است ، و برای انجام آن نیازی به پاک کننده آرایش چشم جداگانه ندارم.

اما . من می خواهم DRAMA MOAR (او برای هزارمین بار غرش می کند)!

اگر شلاق شما در حال حاضر به طور طبیعی سرسبز و طولانی است ، شاید این را دوست داشته باشید و ، گله کنید ، حتی ممکن است آنقدر دوست داشته باشید که به مریخ بروید. از طرف دیگر ، من احتمالاً آن را در سه شنبه آهسته روی زمین می پوشم. منظورم این است که بسیار زیبا است ، اما تقریباً برای من کاملاً چشمگیر نیست که بتوانم در کیف مریخ خود بسته بندی کنم.

و واقعاً واقعیت پیدا خواهیم کرد - اگر به هر دلیلی بخواهم بدن خود را از طریق جو زمین به فضا آسیب بزنم ، می خواهم این کار را با مضراب های ملکه کشیدن فریبنده از اینجا انجام دهم ، بدون شک!

بهره مندی از بنگل بنگ با اندازه کامل

بهره مندی از اندازه کامل بنگال
سر قلم مو شبیه به MAC Extended Play Gigablack Lash است.
BADgal Bang! فقط به رنگ مشکی عرضه می شود و قیمت آن برای هر سایز 0.3 0.3 24 full 24 دلار است. لوله (همچنین یک لوله مینی 0.14 اونس با قیمت 12 دلار وجود دارد ). اکنون در دسترس است

قیمت ست کامل لوازم آرایشی ، ,شلاق ,حجم ,bang ,badgal ,ریمل ,badgal bang ,دوست دارم ,به طور ,می شود ,است ، ,دوست داشته باشیدمنبع

14 روز Ravishing Red! - روز نهم: لب براق ، خالص آلبالو با رسوایی NARS

14 روز Ravishing Red! - روز 10: رژ لب تمشک آجری با رنگ نیش 082 و بوسه فرانسوی Caudalie در اعتیاد

3 چیزهایی که باید درباره مخفیگاه وزنه برداری استودیوی جدید MAC بدانید

مزایای BADgal BANG! حجم دهنده ریمل

14 روز Ravishing Red! - روز دوازدهم: لبهای قرمز مایل به آبی با رنگ نیش 078 و Caudalie Innocence

3 چیزهایی که باید درباره MAC جدید بدانید Jeremy Scott Cheek X3: Acoustica Palette

MAC Jeremy Scott Eyeshadow X 29 Lo-Fi Palette: 3 راه Jazzy برای کار با آن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود فایل خرید آنلاین درب اتوماتیک شیشه ای وب تفریحی یادگاری ورودي برق ٩٨ علوم تحقيقات دانلود آهنگ خارجی عشق شیرین پارسی سایتی برای همه لباس کار خرید و فروش لوازم یدکی گریدر کوماتسو شرکت مهندسی مهدیس آسانبر