این لوازم آرایشی و بهداشتی و پاک کننده تعادل کننده پوست ، متعادل و نرم و بدون بافت ، تقریباً مانند یک دستشویی تری احساس می کنند.
این دستمال مرطوب های فوق العاده مانند یک حمام قابل حمل و بعد از تمرین هستند و از نظر حسی نرم هستند. آنها در بسته های 10 با قیمت 7 دلار و 30 دلار با قیمت دلار از لوازم آرایشی Sweat می آیند .

موردی که من در مورد تخصصی ترین دستمال مرطوب های بعد از تمرین ، به خصوص مواردی که می گویند برای صورت * و * بدن است ، می بینم این است که آنها معمولاً در یک چیز عالی هستند اما در مورد دیگر عالی نیستند ، مانند این که آنها خوب باشند به سرعت گردن و پایین من را تمیز می کند ، اما وقتی سعی می کنم از آنها برای تمیز کردن صورتم استفاده کنم ، آنها سفت می شوند یا گونه هایم را بعد از آن احساس سفت می کنند. یا ، آنها فیلمی را ترک می کنند که وقتی کرم ضد آفتاب یا کرم BB می خورم ، قرص می گیرد .

بسیاری از آنها از نظر چهره و بدن بسیار عالی نیستند ، اما این موارد وجود دارد ، بنابراین حتی اگر می توانید از تمیز کردن دستمال مرطوب و یا دستمال مرطوب معمولی قدیمی برای تمیز کردن بعد از تمرین خود استفاده کنید ، این موارد فقط بهتر ، سنگین تر و نرم تر از حد معمول هستند ، مانند یک دستمال نخی واقعا خوب که بوی اسطوخودوس و چای سبز بو می دهد.

آرایشی و بهداشتی عرق حوله تمیز کننده پوست
دوش قابل حمل که در کیف شما قرار می گیرد

آرایشی و بهداشتی عرق حوله تمیز کننده پوست
بسته 10 دلاری 7 دلار است.
هفته گذشته بعد از یک تمرین عرق ، می خواستم به سمت Target در راه خانه شوم ، بنابراین یکی از این موارد را گرفتم ، صورتم ، گردن ، ناحیه زیر بغل ، پاها را پاک کردم - می دانید ، تمام مناطق حیاتی و عرق شده - و واقعاً احساس کردم. بعد ، واقعا تمیز و مهمتر از همه چسبناک نیست ، که کاملاً متفاوت و بهتر از آن است که بعد از آخرین تجربه دستمال مرطوب بدن من با ورق های دوش Yuni احساس کردم .

حوله ها حاوی آب نارگیل ، چای سبز ، ویتامین های B و E هستند. من نمی دانم که این سس مخفی است یا خیر ، اما هرچه هست ، پوست من بعد از استفاده از آنها احساس چربی و آبرسانی می کند.

همچنین ، وقتی از صورتم استفاده می کنم ، دیگر نیازی به پیگیری با لوسیون ندارم. من می توانم با پوست و تمیز خود به راه خنده دار خود بروم. یا ، من می توانم با کرم BB یا فونداسیون یا پودر یا چیز دیگری ارتباط برقرار کنم ، زیرا این مواد باقی مانده آزار دهنده ای نیستند که در نحوه لایه بندی سایر محصولات دخالت می کند.

اگر صحبت از آرایش باشد ، در صورت پوشیدن ریمل ضد آب ، ممکن است لازم باشد از یک پاک کننده اضافی بر پایه روغن استفاده کنید. از آنجا که این دستمال مرطوب خوب هستند ، اما گاهی اوقات به از بین بردن مواد بلند پوششی نیز کمک کمی می کند.

اگر به دنبال راهی سریع و راحت برای تمیز کردن بعد از تمرین هستید ، بسیار توصیه می شود

قیمت ست کامل لوازم آرایشی ، ,تمیز ,دستمال ,کننده ,یک ,مرطوب ,بعد از ,دستمال مرطوب ,از تمرین ,می کند ,، امامنبع

14 روز Ravishing Red! - روز نهم: لب براق ، خالص آلبالو با رسوایی NARS

14 روز Ravishing Red! - روز 10: رژ لب تمشک آجری با رنگ نیش 082 و بوسه فرانسوی Caudalie در اعتیاد

3 چیزهایی که باید درباره مخفیگاه وزنه برداری استودیوی جدید MAC بدانید

مزایای BADgal BANG! حجم دهنده ریمل

14 روز Ravishing Red! - روز دوازدهم: لبهای قرمز مایل به آبی با رنگ نیش 078 و Caudalie Innocence

3 چیزهایی که باید درباره MAC جدید بدانید Jeremy Scott Cheek X3: Acoustica Palette

MAC Jeremy Scott Eyeshadow X 29 Lo-Fi Palette: 3 راه Jazzy برای کار با آن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دشت و دمن اخبار استان ها بسته اینترنت همراه اول | اینترنت ایرانسل | اینترنت رایتل بلبرینگ سفارش اینترنتی ویدئو پروژکتور جیبی نوین گرافیک -چاپ روی اجسام -چاپ روی پیکسل Ready Man asrelevator لاستيك كومهو تردمیل باشگاهی ارزان