لب جدید ناخوشایند: Allly از NUDESTIX Love Me Nudes (نسخه طبیعی) لب + کیت گونه
با دیدن اینکه چطور من از 14 روز Ravishing Red تقریباً روزانه این مداد (Ally) را روی لبم پوشیده ام ، زمان آن رسیده است که فریاد مناسب را به آن بخشیم.

با Ally ملاقات کنید ، یکی از شش سایه کادوی جدید NUDESTIX Love Me Nudes: The Natural Edition لب و گونه ، که خود یکی از دو مجموعه 59 دلاری LE Love Me Nudes است. یکی پر از رنگهای جسورانه تر از دیگری است. نسخه طبیعی کمی سبکتر صورتی، هلو، نسخه افزایش یافت.

nudestix عاشق من
عشق!
nudestix عاشق من
Love Me Nudes (نسخه طبیعی) با شش مداد کامل NUDESTIX لب + گونه ، تیزکن و قلع دار همراه است.
nudestix عاشق مرا تغییر داد
عارف ، رز ، یکپارچهسازی با سیستمعامل ، پاکی ، تی تی و آلی

من بیشترین لباس آلی را می پوشم ، اما این چیزی نیست که چیزی را از سایه های دیگر دور کند. من هم دوست دارم همه آنها خامه، راحت و انعطاف پذیر شگفت زیرا رنگ با آن بروید SOOO بسیاری از سایه چشم متفاوت است. من در این عکس ها مدادها را به سختی پوشیده ام ، اما شما می توانید از سرخ شدن آنها نیز روی گونه های خود استفاده کنید.

کیت شامل…

مداد خامه ای + مداد گونه در MYSTIC - یک ماور خنثی خنثی با اشاره ای به قهوه ای
ژل رنگ لب + مومیایی گونه در ALLY - براق صورتی براق و هلو
ژل رنگ لب + مومیایی گونه در TAY TAY - صورتی براق گلبرگ
رنگ لب مات مغناطیسی در ROSE - صورتی صورتی خنثی و مات
لب مات شدید + گونه در RETRO - قرمز آجری با مات و گرم
لب مات شدید + گونه در PURITY - مات و خنثی
قلع تزئین شده شامل نقاشی شده توسط هنرمند کانادایی جسیکا گورلیکی و قطعه هنری وی با عنوان " این واقعی است " است. گورلیکی در رابطه با آثار هنری - LOVE می افزاید: "من معتقدم این نیرومندترین نیرو برای هستی بشر است و نیروی آن فراتر از کنترل ما و همچنین چیزی است که بدون آن نمی توانیم زندگی کنیم ."

"درآمد حاصل از فروش نسخه طبیعی Love Me Nudes در سطح جهانی به LOVE IS LOUDER ، پروژه ای از بنیاد JED اهدا می شود ، که از پشتیبانی از زورگویی ، افسردگی و جلوگیری از خودکشی کمک می کند."

- nudestix.com

کیت یک معامله بسیار خوب نیز هست. شش مداد در صورت تمام اندازه و 24 دلار در صورت خرید آنها به تنهایی ، بنابراین شش عدد از آنها با 59 دلار ارزش 144 دلار است.

اگر احساس تمایل دارید ، می توانید آن را در فروشگاه های Sephora و وب سایت NUDESTIX پیگیری کنید .

عاشقانه nudestix عاشق من است عارف
عارف
nudestix عشق من گل رز
گل سرخ
nudestix عاشق من nudes یکپارچهسازی با سیستمعامل
بازخوانی
nudestix عاشق من است با خلوص نجوا
خلوص
nudestix منو دوست دارم برادران tay tay
تي تي

قیمت ست کامل لوازم آرایشی ، ,nudestix ,گونه ,لب ,love ,nudes ,me nudes ,love me ,نسخه طبیعی ,عاشق من ,گونه درمنبع

14 روز Ravishing Red! - روز نهم: لب براق ، خالص آلبالو با رسوایی NARS

14 روز Ravishing Red! - روز 10: رژ لب تمشک آجری با رنگ نیش 082 و بوسه فرانسوی Caudalie در اعتیاد

3 چیزهایی که باید درباره مخفیگاه وزنه برداری استودیوی جدید MAC بدانید

مزایای BADgal BANG! حجم دهنده ریمل

14 روز Ravishing Red! - روز دوازدهم: لبهای قرمز مایل به آبی با رنگ نیش 078 و Caudalie Innocence

3 چیزهایی که باید درباره MAC جدید بدانید Jeremy Scott Cheek X3: Acoustica Palette

MAC Jeremy Scott Eyeshadow X 29 Lo-Fi Palette: 3 راه Jazzy برای کار با آن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آدخت دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مجله خبری تخصصی فناوری و موبایل های هوشمند اشپزی everything فروشگاه معرفی اجناس ارزان پرسش 20 خرید اینترنتی انواع لوازم یدکی گریدر درسی فایل وب سایت آموزش بورس titanydo WebSite