پالت جدید MAC Jeremy Scott Eyeshadow X 29 in Lo-Fi (75 دلار)
محور کلکسیون beatbox-lookin 'MAC جرمی اسکات Eye Shadow X 29: Lo-Fi شامل 29 سایه چشم پودری است ، و تعداد زیادی از آنها رنگارنگ است.

مثل این است که یک کیسه اسکیت را درون آن ریخته است.

mac jeremy scott سایه چشم کم فی
اسامی ناز!
اول چیزهایی که ابتدا روی آغوش من چرخانده . این پالت مانند یک ظرف غذا داغ به نظر می رسد. چندین سایه به طور ناموزون تکان می خورند ، که نوعی ناامید کننده است (در کل 75 دلار است). ممکن است منطقاً فرض کنیم که مبادلات بازوی خشن دلالت بر مشکلات کاربردی در لبه ها نیز دارد ، اما این برای من اینگونه نبوده است.

mac jeremy scott swatches سایه چشم کم
روی اسلحه ها خیلی زیاد نیست ،
تاکنون سه شکل متفاوت با این پالت انجام داده ام و سایه ها نسبتاً به طور مساوی در هر سه مورد اعمال شده است. مخلوط کردن نیز بد نبوده است و بیشتر سایه هایی که من استفاده کرده ام بیشتر از آنچه در مچ های بازو (رنگ های عجیب و غریب است) روی کلاه های من رنگی می شوند. من هم متوجه شده ام که بسیار زیاد از بین رفته ام. تقریباً هیچ کدام

آسان است که این پالت را فقط بر اساس بندهای بازو رد کنید ، اما شما واقعاً باید به آنجا وارد شوید و کار کنید تا ببینید چه کاری می تواند انجام دهد. شما باید اول ماشین را رانندگی کنید ،

(FYI ، وقتی بعضی از سایه های روشن تر را بپوشم ، مانند صورتی مات ، قرمز ، بنفش و سبز ، چشمان من کمی آب شده است ، که این اتفاق برای من اتفاق می افتد که گاهی اوقات رنگ های روشن می پوشم ، بنابراین از این تعجب نمی کنم .)

mac jeremy scott سایه چشم کم فی

در اینجا سه ​​روش رنگارنگ برای پوشیدن آن وجود دارد. mac ,مات ,سایه ,، ,یک ,scott ,jeremy scott ,سایه چشم ,mac jeremy ,scott سایه ,چشم کم , تراپی مخلوط ,jeremy scott eyeshadowمنبع

14 روز Ravishing Red! - روز نهم: لب براق ، خالص آلبالو با رسوایی NARS

14 روز Ravishing Red! - روز 10: رژ لب تمشک آجری با رنگ نیش 082 و بوسه فرانسوی Caudalie در اعتیاد

3 چیزهایی که باید درباره مخفیگاه وزنه برداری استودیوی جدید MAC بدانید

مزایای BADgal BANG! حجم دهنده ریمل

14 روز Ravishing Red! - روز دوازدهم: لبهای قرمز مایل به آبی با رنگ نیش 078 و Caudalie Innocence

3 چیزهایی که باید درباره MAC جدید بدانید Jeremy Scott Cheek X3: Acoustica Palette

MAC Jeremy Scott Eyeshadow X 29 Lo-Fi Palette: 3 راه Jazzy برای کار با آن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ آموزشی پارس نت هر چی که بخوای مشاوره خانواده غرب تهران لیبرا اینجا همه چی هست درب اتوماتیک فروش آنلاین لوازم یدکی جرثقیل آتلیه عروس وب سایت رسمی دی جی مرتضی چیذری مرتضی چیذری کفش کلاش کردستان